En yüksek hurdacı fiyatlarını sunmayı amaçlayan firmamız ile kazançlı çıkabilirsiniz.

2000 yılından buyana Sakarya Hurdacı hizmetlerinde edindiğimiz sektör tecrübemiz ile hurda demir alım satım işlemlerinde ve diğer hurda metal çeşitlerinde bireysel ve kurumsal müşterilerimize hurdacı hizmeti sunuyoruz.

İster bireysel hurda satışında ister kurumsal hurda satışında en iyi fiyat teklifi için, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve en hızlı şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sakarya hurdacı sunmuş olduğu hizmetler tüm Sakarya için geçerli olup, envanterimizdeki araçlarımız ile ne kadar hurdanız varsa ücretsiz keşif ile istediğiniz adresten alımını gerçekleştiriyoruz.

Hurdacı Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Gerekli tartım işlemlerinden sonra hurdanızın karşılığında gelen ödemesini ise anında nakit olarak yapıyoruz. Değerli sayılan metallerin doğada ki bulunma şekillerini merak ediyorsanız hurdacı blog sayfamızda yayınladığımız bu makalemize göz atabilirsiniz.

Hizmetlerimiz sayfası aracılığı ile bakır hurdası, demir hurdası, krom hurdası, kablo hurdası ve diğer çeşitli hurda metal alımlarının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 

428+

Bu ayki alımlar

6250+

Bu yılki alımlar

1154+

Memnun Firma

Tarihçemiz

2000 yılından beri Sakarya'da faaliyet göstermekteyiz.

Sakarya hurdacı ihtiyaçlarınız için hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımında en yakın hurdacı hizmetini, geniş araç filomuz ve işinde tecrübeli saha ekibimiz ile sunuyoruz.

En Hızlı Hurdacı Hizmeti; Niğdelioğlu Hurda olarak hurdacılık alanında satmak istediğiniz hurda çeşitleriniz için firmamızı aradıktan sonra gereken en kısa sürede firma yetkilimiz çağırdığınız adrese gelerek hurdanıza güncel hurda fiyatları üzerinden fiyat teklifini sunacaktır. Gereken anlaşmanın sağlanması halinde ise Sakarya hurdacı olarak bütün hurda alım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Hernevi değerli hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Ücretsiz danışma ve keşif için arayın

0 537 345 38 00