• Project Name: ALÜMİNYUM HURDA ALIMI

Alüminyum, kullanım alanı oldukça geniş olan gümüş renkte sünek bir metal üründür. Dünya ekonomisinde çok önemli bir katkısı bulunmakta olup özellikle havacılık sektörü için vazgeçilmezdir. Endüstride ise Alüminyumun, milyonlarca farklı ürünün kullanımında katkısı olup inşaat sektörü için vazgeçilmez bir metaldir.

Alüminyum hurdaya, özellikle inşaat başta olmak üzere, endüstrinin geniş yelpaze içerisinde oldukça sık rastlanmakta olup, geri dönüşüme kazandırılması halinde enerji ve dışa bağımlılığı azaltıcı bir etkiye sahiptir.

Bina yıkımı, fabrika yıkımı, ev tadilatı gibi hurda oluşan işlerinizde Sakarya Hurdacı’yı aramanız halinde uzman kişilere ulaşmış olacaksınız ve hurdalarınızdan anında maksimum kar elde edecek, ülkenin, doğanın ve çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Pek çok sektörde alüminyum hurdanın kullanımı bulunmaktadır. Alüminyum hurda ülkemizde çok fazla kullanım alanı olan ürün olma özelliği taşır ki geri dönüşüme kazandırılması ile çevreye zararı azaltırken, ülke ekonomisine ve toplumun gelişimine katkıda bulunur.

Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle alüminyum hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır.

İstanbul Hurda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile alüminyum hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. alüminyum hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

0 537 345 38 00