Hurdacı Adapazarı – 0 537 345 38 00

Hurdacı Adapazarı

Hurdacı Adapazarı olan firmamız sayesinde bizi arayan herkese hizmette bulunan hurdacılık firmamız müşterilerine kazandırmak odaklı hizmet vermektedir. Sakarya Hurdacı Adapazarı olan hurdacılık depomuz sayesinde siz de hurda alım satımında zarar etmekten kurtulacaksınız. Adapazarı hurdacısı depomuz, Sakarya Adapazarı hurda alan yerler içerisinde hurda borsasından çok daha iyi hurda fiyatı teklifinde bulunur. Sakarya, Adapazarı şehrinde hurda alanlar içerisinden şirketimizi seçerek daha çok kârlı bir ticaret yapabilirsiniz. Adapazarı Hurdacı

Adapazarı Hurda Fiyatları
Adapazarı Hurda Fiyatları

Hurdacı Adapazarı firmaları içinde hurda alım satımı yapan iş yerimiz ile tüm mahallelerden hurda alım satımı yapıyoruz. Adapazarı yerinden hurda alımı hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz bölgeler içindedir. Her çeşit atıl durumdaki eşya fiyatı öğrenmek amacıyla güvenilir. Adapazarı hurdacısı arıyorsanız telefon numaramız ile operatörlerimizi arayın.

Adapazarı Hurda Alımı

Sakarya ilinin tümünde hurdacılık yaparak en yakın yerdeyiz. Her nevi hurdaya ayrılmış malzemeyi değerini yerinde ödeme yaparak konumunuzdan teslim alıyoruz. Sektördeki lider konumda işletme olan firmamızla aramanızı bekliyoruz. Sakarya şehrinin her noktasından ve Adapazarı ilçesinden hurdanızı almaya geliyoruz. Özellikle kablo hurdası çeşitleri ile ilgilensek de geri dönüştürülebilir ekstra demir hurdası, demir hurdası. Hurda kağıt, hurda kablo, hurda TTR Kırması, dkp hurdası, demir talaşı, hurda bakır. Adapazarı Hurda kırk ambar, alüminyum. Hurda nikel, zamak hurdası, tufal, bakırlı petek, hurda tabela, bronz hurdası, çinko hurdası, levha hurdası. Tek damar kablo hurdası, polipropilen, inşaat demiri, alüminyum petek, soyma bakır, antikron, jelatin, plastik, kızıl talaş hurdası. Fare yemez hurda, gazete hurdası, hurda fotokopi kağıdı. Hurda sarı pirinç, alüminyum lama hurda, hurda polistren, musluk hurdası. Akü hurdası ve benzeri her türlü hurda malzeme yerinden alırız. Sakarya hurdacı firmaları arıyor iseniz firmamızı şimdi arayabilirsiniz.

Adapazarı Fabrika Tesis Sökümü

Hendek Hurdacı
Hendek Hurdacı

Sakarya Adapazarı hurdacısı deposu olarak her çeşit işlerinizde telefonun ucundayız. Hurdaya ayrılmış atık alımı hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bize kolaylıkla telefonla ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorunları aktarınız. Siz kıymetli dostlarımıza daha hızlı hizmetler verdiğimiz hizmetler için en yakın hurda alüminyum alanlar başlıklı konuya göz atın. Adapazarı ile Sakarya hurda fiyatları listesini talep etmek amacıyla personelimize zorlanmadan erişebilirsiniz. Hurdanızı satmak için şu anda telefon numaramızı aramalısınız. Size hizmette bulunmak tek vazifemizdir. İletişim destek hattımızın diğer ucunda telefon etmenizi beklemekteyiz.

Adapazarı Hurdacılar Sitesi

Sakarya Adapazarı hurdacı firması olarak her nevi işlerinizde emrinizdeyiz. Hurda alımı işleriniz hakkında bilgiye ulaşmak için firmamıza kolayca telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan sorunuzu yöneltebilirsiniz. Size kıymetli müşterilerimize çabucak hizmetler verdiğimiz hizmetler için en yakın hurdacılar kategorimize göz gezdirin. Sakarya ve Adapazarı hurda alım fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla bize erişebilirsiniz. Hurdanızın değerini öğrenmek için şimdi şuan telefonlarımızı aramalısınız. Müşterilerimize hizmetlerimizi sunmak vazifemizdir. Telefonun diğer tarafında telefon etmenizi bekliyoruz.

Sakarya endüstriyel ve ekonomik hareketlilik anlamında Türkiye’nin önde gelen şehirleri arasındadır. Ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlayan Sakarya’da hurdacılık sektörü de gelişmiştir. Sakarya hurdacı arıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız Sakarya’nın her yerine hizmet vermektedir. Güçlü alt yapımız ve profesyonel ekibimizle Sakarya’nın tüm ilçeleri ve merkez ilçelerinde hurda alımı hizmeti veriyoruz.

Sakarya’da hurda alan firmalar arasında hızlı çözümler sunan işletmemiz, elinizdeki hurdaların tamamını değerinde almaktadır. Elinizde bulunan yüksek tonajlı her türlü hurdayı bizimle değerlendirebilirsiniz. Üstelik hurda alım işlemlerimizde sizleri hiçbir şekilde yormuyor ve sadece yükleme işleminin bitmesini beklemenizi istiyoruz.  Sizden sadece hurdaların alınacağı adresi istiyoruz. Diğer tüm süreçler kendi bünyemizde görev yapan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sakarya geri dönüşüm işlemlerimizi de anlaşmalı olduğumuz tesislerde hayata geçiriyoruz.  Çevre dostu yaklaşım  politikamızla elinizde olan tüm hurdaların geri dönüşüme girdikten sonra tekrar kullanıma ve ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlıyoruz. Bu sayede hem sizlere kazandırıyoruz hem de ülke ekonomisinin kazanmasını sağlıyoruz. Hurda alımı konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Hurdacılık Hizmetleri

Sakarya hurdacı olarak hurdaya konu olan her türlü ürünün alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdacılık hizmetlerimizden kısaca bahsedecek olursak;

 • Sakarya Demir Hurda Alımı: Dünyada en yaygın dördüncü mineral olan demir birçok alanda ihtiyaç duyulan bir metaldir. Elinizdeki demirleri değerinde alarak tekrar üretime kazandırıyoruz.
 • Sakarya Bakır Hurda Alımı: Yapım aşamasında bakır madeni kullanılan ve artık işinize yaramayan tüm bakır temelli hurdalarınızı alıyoruz. Atıl durumda olan bakır kablolar da dahil tüm yüksek tonajlı bakır hurdalarınızı bize satabilirsiniz.
 • Sakarya Alüminyum Hurda Alımı: Alüminyum dünyada en yoğun olarak bulunan maden olsa da değerini her zaman korumaktadır. Bu yüzden Sakarya hurdacı olarak alüminyum hurdalarınızı her zaman yüksek değerde alıyoruz.
 • Sakarya Kablo Hurda Alımı: Yeraltı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar gibi her türlü kablo hurdanızı yüksek tonajlı da olsa alıyor ve değerlendiriyoruz.
 • Sakarya Sarı Hurda Alımı: Bakır ve çinko madeninin bir arada karıştırılmasından elde edilen sarı pirinç birçok alanda kullanılmaktadır. Pirinç alaşımının türü ve işlevine göre değişen değerlerde sarı hurda alımı da yapıyoruz.
 • Sakarya İnşaat Hurdası Alımı: Binalarda yıkımdan önce çıkarılan malzemelere inşaat hurdası adı veriliyor. Binalarınızda çelik kapı, ahşap kapı, pencere, balkon demiri, bahçe çiti, bahçe kapısı, tavan gibi tüm inşaat malzemelerine ait hurdaları alıyoruz.

Hurdacı Adapazarı Fiyatları

 • Sakarya Krom Hurda Alımı: Krom dayanıklı ve sert yapısıyla birçok alanda ihtiyaç duyulan bir madendir. Fabrika, yemekhane, endüstriyel tesis gibi alanlarda uzun kullanıma bağlı olarak yıpranan ve hurda değerine düşen yüksek tonajlı krom hurdalarınızı da değerinde alıyoruz.
 • Sakarya Hurda Tel Alımı: İnşaat ve demircilik alanında kullanılan teller alüminyum, bakır, çelik gibi birçok malzemeden üretilmektedir. Her türlü malzemeden üretilen tel hurdalarınızı alıyor ve yeniden kullanıma kazandırıyoruz.
 • Sakarya Çinko Hurda Alımı: Genel olarak otomotiv ve endüstriyel alanda yoğun olarak kullanılan tüm çinkolarınızı Sakarya hurdacılık olarak değerinde alıyoruz. Elinizdeki tüm çinko hurdaları alarak yeniden geri dönüşüme kazandırıyoruz.
 • Sakarya Kurşun Hurda Alımı: Kurşun kolay işlenebilir ve hemen çıkarılabilir yapısıyla birçok alanda kullanılan bir madendir. Ancak bu madenin çıkarılması pahalıdır. Bu yüzden elinizdeki yüksek tonajlı kurşun hurdaları değerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.
 • Sakarya Kağıt Hurda Alımı: Ülkemizin başka ülkelerden kağıt hurda alım ihtiyacını ortadan kaldırmasına katkı sağlamak için elinizdeki tüm kağıt hurdaları değerinde satın alıyoruz. Elinizdeki tüm kağıt hurdaları değerinde ve nakit hemen alalım.

Sakarya Hurda Alım Bölgeleri

Sakarya hurdacı olarak firmamız her bölgede hurda alım hizmeti vermektedir.  Sakarya’da Adapazarı,  Akyazı, Arifiye,  Erenler, Ferizli,  Geyve,  Hendek, Karapürçek,  Karasu, Kaynarca, Kocaeli,  Pamukova,  Sapanca,  Serdivan,  Söğütlü ve Taraklı olacak şekilde tüm ilçelerde hurda alım işlemlerimiz vardır.

Elinizde bulunan tüm hurdaları değerlendirmemiz için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmektir.  Ekiplerimizi belirttiğiniz adrese gönderiyoruz ve hurdalarınız üzerinde keşif yaparak sizlere fiyat teklifi hazırlıyoruz.  Geniş araç filomuz sayesinde yüksek tonajlı her türlü hurdanızı değerinde alıyoruz.  Hurda alımı konusunda destek almak için tek yapmanız gereken bize ulaşarak bilgi vermektir.

Sakarya Ücretsiz Hurda Ölçümü

Sakarya hurdacılık sektöründe en önemli hizmetlerimizden biri de hızlı ve doğru ölçümler yapmaktır. Yüksek tonajlı hurdalarınızı dahi kısa süre içinde doğru bir şekilde ölçüyoruz. Ölçüm işlemlerin tamamında şeffaflık adına sizleri de sürece dahil ediyoruz. Öncelikle araçlarımız boş halde tartılıyor. Daha sonra yükleme işi yapıldıktan sonra sizinle birlikte tekrar araçları tartıyoruz ve hurda alımı  işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Sakarya ücretsiz hurda ölçümü işlemimiz sonunda tüm hurdalarınızı değerinde alıyoruz.  Özel ölçüm cihazlarımız ve profesyonel ekibimiz sayesinde hurda alım işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştiriyoruz.  Hurda alımları konusunda detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bize iletişim kanallarımız üzerinden hemen ulaşabilirsiniz.

Sakarya Hurda Alım Fiyatları

Sakarya hurda alım fiyatları; hurdanın türü, niteliği ve kalitesine göre değişmektedir. Fiyat teklifi sunabilmek için elinizdeki hurdaları değerlendirmemiz gerekiyor. Ayrıca hurda fiyatlarının finans piyasalarıyla doğrudan ilişkisi olduğu için sizlere. Sunduğumuz işlemlerin tamamında güncel hurda fiyatları ile çalışıyoruz. Güncel hurda fiyatları ve işletmemizin fiyat tarifesi için bizden her zaman bilgi alabilirsiniz.

Sakarya hurdacı olarak fiyat tarifemiz her zaman ortalama hurda fiyatlarını üzerindedir. Sizlere en yüksek hurda fiyatlarını vermek için çalışıyoruz.  Yüksek tonajlı hurdalarda birim fiyatımız her zaman sabittir. Yani sizi hiçbir şekilde kazanç anlamında zora sokmuyoruz.  Yerinde hurda alım hizmetimiz sonrasında ödemenizi hemen nakit olarak anlık gerçekleştiriyoruz.

instagram adresimiz için burayı tıklayabilirsiniz.

0 537 345 38 00