• Project Name: KROM HURDA ALIMI

Metallere sertlik kazandıran kromun oldukça fazla kullanım alanı mevcuttur. Özellikle paslanmaz çelik üretiminde, çeliğin sertleştirilmesi için kullanılmakta olup, metallere sertlik sağlaması nedeniyle zırhlı araç yapımında, metro, otobüs, araba, gemi gibi bir çok araç ve metal çeşidinde; mermi, denizaltı, uçak, top gibi askeri araç-gereçlerde krom hurdanın kullanımı bulunmaktadır. Ülkemizde en çok ihracatı yapılan metallerden olan krom, Londra Metal Borsası’nda dahi işlem görmektedir.

Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle krom hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde bulunmaktadır. Ancak kalitesi değişkenlik gösterdiğinden müşterilerimiz krom hurda çeşitlerinin kalitesini tespit edemez. Örneğin, 310 kalitedeki hurda paslanmaz ile 430 kalitedeki hurda paslanmaz, içerisindeki krom oranı nedeniyle aynı fiyata tabi değildir.

Sakarya Hurda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile krom hurdası konusunda size en doğru fiyatı verir. Krom hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

0 537 345 38 00