• Project Name: DEMİR HURDA ALIMI

Demir hurda, işlevini ve değerini yitirmiş demir olarak adlandırılmaktadır. Demir hurda dünyada geri dönüşüme en çok uğrayan hurda çeşitlerinden biridir. Özellikle sanayinin ve inşaat sektörünün gelişimi ile birlikte demir hurdanın da ortaya çıkışı oldukça artmaktadır.

Bina yıkımı, fabrika yıkımı, ev tadilatı gibi hurda oluşan işlerinizde İstanbul Hurdacı’yı aramanız halinde uzman kişilere ulaşmış olacaksınız ve hurdalarınızdan anında maksimum kar elde edecek, ülkenin, doğanın ve çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Özellikle çelik üretiminde ve diğer pek çok sektörde demir hurdanın kullanımı bulunmaktadır. Demir hurda ülkemizde özellikle inşaat sektörünün en sık kullandığı ürün olma özelliği taşır ki geri dönüşüme kazandırılması ile çevreye zararı azaltırken, ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunur.

Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle demir hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır.

İstanbul Hurda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile demir hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. Demir hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

0 537 345 38 00