• Project Name: BAKIR HURDA ALIMI

Bakır, dünyanın her bölgesinde üretim yapılabilmesi, gümüşten sonra elektriği en iyi ileten metal olması, endüstriyel tarafta pirinç, bronz gibi alaşımlar yapılabilmesi açısından çok yönlü bir kullanım alanına sahip bir metaldir. İnşaat, ulaşım sanayii, kimya, kuyum ve boya sanayii gibi bir çok alanda yer bulan bakır hurda, çok geniş bir yelpazede üretime ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Bakır hurda, geri dönüşüme uğrayarak tekrar üretime kazandırılır, bu sayede dışa bağımlılığı azaltarak, madenlerimizin en verimli şekilde kullanılmasına neden olur. Metal hurdalar içerisinde en değerli hurdalardan biri olan bakır hurda, profesyonel kadromuz ile sizden teslim alınır, gerekli ayrıştırmalar yapılarak geri dönüşüme kazandırılır.

Bina yıkımı, fabrika yıkımı, ev tadilatı gibi hurda oluşan işlerinizde Sakarya Hurdacı’yı aramanız halinde uzman kişilere ulaşmış olacaksınız ve hurdalarınızdan anında maksimum kar elde edecek, ülkenin, doğanın ve çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Özellikle çelik üretiminde ve diğer pek çok sektörde bakır hurdanın kullanımı bulunmaktadır. Bakır hurda ülkemizde çok fazla kullanım alanı olan ürün olma özelliği taşır ki geri dönüşüme kazandırılması ile çevreye zararı azaltırken, ülke ekonomisine ve toplumun gelişimine katkıda bulunur.

Çok fazla kullanım alanı olması nedeniyle bakır hurda bir çok eşya ve hurdanın içerisinde yer almaktadır.

Sakarya Hurda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan birikimi ile bakır hurda konusunda size en doğru fiyatı verir. bakır hurdanızı geri dönüşüme kazandırın, ülkenin sanayisine, çocuklarınızın geleceğine katkıda bulunun.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

0 537 345 38 00