• Project Name: MAKİNE HURDASI ALIMI

Sanayinin en geniş kapasitede işlediği Sakarya’da oldukça yüksek oranda makina hurdası ortaya çıkmakta olup makina hurdasının doğru ellerle geri dönüşüme kazandırılması önemli bir husus haline gelmiştir. Makina hurdası, klimadan tutun da elinizdeki, otelinizdeki ya da fabrikanızdaki atık kalmış tüm demir ürünlerini kapsamaktadır. Toplanılan makina hurdaları döküm ise döküm ocaklarına, demir ise eritme fabrikalarına ulaştırılmakta, ayrıştırılarak ve yapısından bir şey kaybetmeden geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Elinizde atıl duran, kullanmadığınız ya da arızalı makina hurdalarınız için bizi arayın, işinde uzman ekibimiz ile size ulaşıp, elinizdeki yüklerden sizi kurtarırken aynı zamanda da size anında kazandıralım.

Ülkemiz sanayisinin gelişiminde çok önemli bir rolü olan demir hurda ve metal hurdanın tekrar işlenmesi ile tasarruf sağlanacak, böylelikle makina hurdanızı değerlendirirken aynı zamanda ülkenize katma değer yaratmış olacaksınız.

Gelin geleceğinizi doğru ellere teslim edin, hem siz kazanın, hem de çocuklarınızın ve ülkenizin geleceğine yatırım yapın.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

0 537 345 38 00