• Project Name: KABLO HURDA ALIMI

Kablolar elektronik parçaların içerisinde yer almakta olup içerisinde bulunan bakır, alüminyum gibi iletken metaller ile önemli bir hurda metali konumundadır. Kablo hurdaların içi metal, dışı plastikten oluştuğundan ve içerisinde yer alan metallerin de ayrıştırılması gerektiğinden, geri dönüştürülmesi için uzman kişilere ve Sakarya Hurdacı gibi deneyimli bir firmaya işin teslim edilmesi önemlidir.

Kablo hurdalar, ülkemizde İstanbul gibi büyük şehirlerde yıpranma, yenilenme, bina yıkımı ve fabrika yıkımı gibi nedenlerle yüksek miktarda açığa çıkmaktadır ancak profesyonel bir firmaya teslim edilmediği için yeteri kadar değerlendirilememektedir. Kablo hurda içerisinde yer alan metal ve plastiğin ayrıştırılması ve gerekli analizlerin yapılması işlemleri uzman kişilere teslim edilmesi gereken bir husustur.

Evinizde, iş yerlerinizde ya da bina ve fabrika yıkımları sonrasında açığa çıkan kablo hurdalarınız için firmamızı arayın, kablo hurda ayrıştırma ve analiz işlemlerinizi yapalım ve en doğru fiyat garantisiyle sizin için geri dönüşüme kazandıralım. Hem siz kazanın hem de ülkenin kalkınmasına katkıda bulunup çifte mutluluk sağlayın.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Demir Kablo Alımı

Sakarya Kablo Hurda Alımı, Sakarya Hurda Alımı, Sakarya Kablo Hurda Satışı,

0 537 345 38 00